• Survivor yeni takımlar belli seçildi: Survivor 2020'de takım kaptanı kimler oldu? İşte kırmızı ve mavi takım
  Survivor'da kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor yeni takımları, yarışmanın ekranlara gelen 96. bölümüyle belli oldu. Çeyrek finale kısa süre kala, Survivor'un 3 Haziran akşamı seyirci karşısına çıkan bölümünde, kaptanlık mücadelesi için yarışmacılar parkurda karşı karşıya geldi. Kırmızı ve mavi takım olmak üzere yeni takımların kurulduğu Survivor'da oynanan oyunu kazanan iki yarışmacı kaptan seçildi. İşte, Survivor 2020 yeni takımları ve son bölüm özeti.

 • Bunu da yaptılar! Kilosu 20 bin dolar, öyle bir şey için kullanılıyor ki… 
  Bir zamanlar Tibet ile gelişen önemli ticaret yolunun geçtiği Johar Vadisi yeni bir türe ev sahipliği yapıyor. Modern zamandan uzak bir şekilde geleceklerini şekillendirmeye çalışan bir avuç insan tarihte var olmaya çalışıyor. Şimdilerde kilosu 20 bin dolardan öyle bir şey satılıyor ki, sizi çok şaşırtacak… BBC Travel yazarlarından Himanshu Khagta bölgenin yolunu tuttu ve ilginç bilgiler edindi… İşte detaylar…

 • Cüneyt Özdemir'den Türkiye'deki polis düşmanlarına sert tepki
  Gazeteci Cüneyt Özdemir kendi Youtube kanalından yaptığı yayında Türkiye'deki muhalif ve polis düşmanlarına "Bizde bazı gerzekler var. Hayatını polis karşıtlığına kurmuş, niye adam çünkü muhalifim, polisten nefret ediyorum diyor. Yarın bir gün hırsız evine gelince, başına bir iş gelince hemen polisi arıyorsun. Bizdeki bazı muhalifler muhalif filan değil gerzek." diyerek tepki gösterdi.

 • Bilim Kurulu üyesi merakla beklenen açıklamayı yaptı!
  Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında oluşturulan Bilim Kurulu'nda görev yapan Prof. Dr. Tevfik Özlü, koronavirüsün eskisi kadar hastalığa yol açmadığını ifade ederek, ''Fakat bunu hemen virüs mutasyon geçirdi, virülansı (hastalık yapma potansiyeli) azaldı anlamına gelmeyebilir" dedi.

 • Kolombiya'da koronadan ölenlerin sayısı 1045'e çıktı
  Güney Amerika ülkesi Kolombiya'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında yaşamını yitirenlerin sayısı 1045'e yükseldi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler