• Ahmet Hakan'dan bomba sözler: Olası darbeyi ilk onlar engelleyecek
  "Türkiye'de darbe olabilir" söylemlerinin arttığı son dönemde Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, nefret söylemiyle karşı karşıya olan bekçilerin önemini yazdı. Hakan bir arkadaşının "15 Temmuz gibi bir kalkışmaya karşı toplumu ayağa kaldıracak ve belki de ilk karşı tepkiyi verebilecek bir güç olabileceği için bekçileri istemiyorlar" dediğini aktardı ve "bekçi düşmanlığının arkasında böylesi bir amaç yatıyor olabilir" dedi.

 • Ceren Damar'ın katilini savunan avukata soruşturma
  Sınavda kopya çekerken yakaladığı öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar'a iftira atan sanık avukatı Vahit Bıçak tepkilere neden oldu. Ankara Barosu, avukat Bıçak hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

 • Almanya'daki ırkçı saldırı sonrası Ryanair'in CEO'sundan tepki çeken açıklama
  Avrupa’da düşük fiyatlarla yolcu taşıyan Ryanair'in CEO'su O'Leary yaptığı açıklamalarıyla tepki çekti. O'Leary, genellikle Müslüman erkeklerin terörist olduğunu söyledi. Almanya'da 8 kişinin hayatını kaybettiği ırkçı saldırının üzerinden birkaç gün geçmişken böyle bir açıklama gelmesi tepkiyle karşılandı.

 • Bakan Soylu: Yazıklar olsun! İçime hançer gibi saplandı
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gezi'yle gurur duyduğunu belirten Abdullah Gül'e çok sert tepki gösterdi. Soylu, ''O günkü Cumhurbaşkanımızın sanki o olayların yaşandığı bir ülkede yaşamıyormuş gibi bugün söz söylemesi de bırakın İçişleri Bakanlığını, bu ülkenin bir ferdi olarak, Süleyman Soylu olarak içime hançer gibi saplanmıştır'' ifadelerini kullandı.

 • Yürekler ağza geldi...
  İspanya'ya bağlı Kanarya Adaları'nın en büyüğü olan Tenerife Adası'nda geçtiğimiz ay yürekleri ağza getiren bir olay yaşandı. Küçük bir çocuk beş katlı bir binanın camından çıkıp dış cephedeki çıkıntıda koşmaya başladı. Yargıya taşınan dava sonuçlandı
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler