• TSE 27 firmanın sözleşmesini feshetti
  Türk Standardları Enstitüsünce (TSE) 27 firmanın sözleşmeleri çeşitli nedenlerle feshedildi.

 • Son dakika... İkinci el araçların satışında önemli değişiklik
  İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik’te yapılan değişiklikle, kişilerin ibaresi işletmelere dönüştürüldü ve "ikinci el motorlu kara taşıtının tanıtımı ve ilanı" maddesi başlığıyla birlikte yenilendi.

 • Son dakika... Bakan Pekcan tarih verdi! İkinci el otomobil ticareti yapanlar dikkat
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "İkinci el taşıt ticareti yapan ve yetki belgesini almayan işletmelerin 31 Ağustos'a kadar yetki belgesini alması gerekiyor" dedi. Bakan Pekcan yapılan düzenleme ile suni fiyat artışlarının da önüne geçileceğini söyledi.

 • Araç sektörüne kadın eli
  Ayşenur Kaya Yalçın, erkek egemen sektörde ilkleri yaptı; her türlü araç hizmeti veren online Malias’ı hayata geçirdi. Malias’tan saatlik sürücü hizmeti, oto yıkama, lastik değişimi, bakım, araç alım ve satış için destek hizmetleri alınabiliyor, Malias’ın “üzüm paketi” ise alkol alan sürücülerin imdadına yetişiyor!

 • ŞOK Marketler yılın ilk yarısında 3 bin 672 kişiye istihdam sağladı
  ŞOK Marketler Üst Yöneticisi Uğur Demirel “Pandemi döneminde de mağaza açmaya, istihdam sağlamaya, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ettik. Yılın ilk altı ayı itibarıyla 3 bin 672 kişiye yeni iş imkanı sağlayarak 33 bin 410 kişilik büyük bir aile olduk" dedi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler