• 2018'de rekor geldi! Vatandaş 6 milyar TL kazandı
  Vatandaş, güneşten elektrik üretimiyle para bastı. Vatandaşlar, evlerinin çatılarına ya da cephelerine kurdukları 1 megavat altı tesislerle 2018 yılında güneşten 8 milyar kilovatsaate yakın elektrik üretti. Tüketimini karşıladı ve kalan miktarı sattı. Bugünkü fiyatlarla 6 milyar lirayı aşkın hasılat söz konusu.

 • ABD Irak'taki askeri varlığını artırabilir!
  Suriye'den çekilme kararı alan ABD askerlerini Irak'ta konuşlandırıp buradaki varlığını güçlendirirse, İran'a yakın Irak ve Suriye'deki Şii grupların hareketlerini daha iyi gözlemleyip, Irak üzerinden Suriye'ye geçişleri takip edebilir.

 • 2019 LGS sınavına kaç gün kaldı? MEB sınav süresi uzatıldı...
  Ortaöğretim eğitimini tamamlayıp liseye geçmek isteyen milyonlarca öğrencinin gireceği 2019 Liseye Geçiş Sınavı ne zaman düzenleneceği belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan LGS tarihinde bir değişiklik oldu mu? İşte sınav tarihi ve tüm merak edilenler...

 • Meksika'da büyük facia: 21 ölü!
  Latin Amerika ülkesi Meksika'da boru hattındaki çatlaktan sızan petrolün alev almasıyla yaşanan patlamada, sızan petrolü toplayan 21 kişi hayatını kaybetti, 71 kişi ağır yaralandı.

 • TRT 1 Diriliş Ertuğrul 132.bölüm fragmanı! Ertuğrul'a hain saldırı...
  İlbilge Hatun ile evlenmeye karar veren Ertuğrul Bey kararında vazgeçecek mi? Son bölümü yine nefes kesen Diriliş Ertuğrul 132.bölüm fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yine hain Dragos'un planlarıyla karşılaşan Ertuğrul'un yeni hamlesi ne olacak?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler