• EPDK duyurdu: 1 Temmuz'da başlıyor
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) enerji sektöründe yatırımların önünü açmak amacıyla başlattığı bürokratik işlem ve süreçleri azaltacak çalışmalarda sona gelindiği, kamulaştırma alanındaki işlemler için de 1 Temmuz'dan itibaren elektronik başvuru alınmasının kararlaştırıldığı bildirildi.

 • Jandarma Uzman Erbaş alımı ne zaman? Uzman Er ve Erbaş 2020 başvuru şartları neler?
  Jandarma Uzman Erbaş alımının ne zaman? 2020 Jandarma Uzman Erbaş alımına ilişkin gözler MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. İşte Jandarma Uzman Er ve Erbaş alımına ilişkin detaylar...

 • İneğinin başından 2 gece ayrılmayan Mehmet amcaya 20 koyun
  Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde bataklığa saplanan ineğinin başından iki gece ayrılmayan Mehmet Emin Atasoy’a, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin talimatlarıyla 20 koyun verildi.

 • Bakan Pakdemirli müjdeyi verdi: 1 Haziran'da açılıyor
  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ziyarete kapatılan korunan alanların 1 Haziran itibarıyla yeniden açılacağını belirterek, "44 milli park ve 249 tabiat parkı yeniden hizmete açılacak." ifadesini kullandı.

 • Juan Jesus için F.Bahçe ve G.Saray iddiası
  İtalyan basını hem Fenerbahçe'nin hem de Galatasaray'ın Roma'da forma giyen Juan Jesus'u transfer etmek istediğini yazdı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler