• 'Klimayı nasıl daha tasarruflu ve verimli kullanacağımız bizim elimizde'
  Bunaltıcı sıcak havalar ile birlikte klimalar da lüks olmaktan çıkıp zaruri bir ihtiyaç haline dönüşüyor. Evde, işte, mağazalarda klimalar artık olmazsa olmazımız. İhtiyaçlar her geçen gün değişirken, iklimlendirme sektörü de teknolojik gelişmelerle güne uyum sağlamaya çalışıyor. İklimlendirme sektöründeki çalışmalarıyla bilinen ve Mitsubishi Heavy Industries ile bu yılın başında masaya oturan Form Şirketler Grubu’nun Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun ile tüketicinin klima kullanımı hakkında konuştuk.

 • Halkbank’tan yeni mevduat ürünü
  Halkbank, hesabındaki dövizini satarak tasarruflarını Türk Lirası olarak değerlendirmek isteyen müşterilerine “Dövizden TL’ye Dönüşüm Mevduat Hesabı” geliştirdiğini duyurdu. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Yeni ürünümüzün, Türk Lirası'na geçişleri hızlandıracağına inanıyoruz” dedi.

 • Yabancı turistler Türkiye'de alışveriş yapmaya doymuyor
  Türkiye'ye gelen turistlerin bu yılın ilk 7 ayında yaptığı alışveriş geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde 70 arttı.

 • Bitcoin 10 bin 500 doların altında
  Kripto para birimleri piyasalarında Salı günü görülen dalgalanmanın yerini alan düşüş eğilimi sürerken, piyasanın en yüksek hacimli birimi Bitcoin 10 bin 225 dolarla 10 bin 500 doların altına indi.

 • Dev şirketlere tekelcilik soruşturması
  ABD Adalet Bakanlığı aralarında Silikon Vadisi'nin devlerinin de bulunduğu pek çok şirkete soruşturma açmaya hazırlanıyor. Soruşturma kapsamında büyük teknoloji şirketlerinin tekelcilik ve rekabete aykırı davranışları incelenecek.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler