• ALES başvuruları ne zaman? 2020 ALES ne zaman?
  ÖSYM tarafından organize edilen ALES sınavı başvuru tarihleri adaylar tarafından sorgulanıyor. Yüksek lisans başvuruları ve akademik personel seçiminde kullanılan, her yıl binlerce adayın ter döktüğü ALES başvuru tarihleri ÖSYM takvimi ve ALES 2020 sınav kılavuzunda belli oldu. 2020 ALES 2 kez organize edilecek. Peki, ALES başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 ALES ne zaman?

 • Yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak? THY'den uçuşların açılacağı tarihle ilgili açıklama
  Uçuşlar ne zaman başlayacak? Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber, yurt içi uçuşları 1 Haziran tarihi itibariyle açıldı. Corona virüsü normalleşme süreci devam ederken, yurt dışı uçak seferlerinin başlayacağı tarihle ilgili açıklama Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'den geldi. Ekşi, dış hatların yakında kademeli olarak başlayacağını ifade ederek 10 Haziran sonrasını işaret etti. İşte, yurt dışı uçuş seferleriyle ilgili ayrıntılar.

 • Corona virüste (koronavirüs) ikinci dalga bekleniyor mu? Bakan Koca açıkladı
  Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu. Bakan Koca normalleşme sürecine değinerek, "1 Haziran itibariyle yeni bir sürece girdik. Bu sürece normalleşme süreci diyoruz. Planlı adımlarla ilerliyoruz." dedi. 'Corona virüste ikinci dalga bekleniyor mu?' sorusuyla ilgili de değerlendirmeleri paylaşan Koca, "İkinci dalga beklemiyoruz' dedi. İşte, Bakan Koca'nın açıklamaları...

 • Survivor yeni takımlar belli seçildi: Survivor 2020'de takım kaptanı kimler oldu? İşte kırmızı ve mavi takım
  Survivor'da kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor yeni takımları, yarışmanın ekranlara gelen 96. bölümüyle belli oldu. Çeyrek finale kısa süre kala, Survivor'un 3 Haziran akşamı seyirci karşısına çıkan bölümünde, kaptanlık mücadelesi için yarışmacılar parkurda karşı karşıya geldi. Kırmızı ve mavi takım olmak üzere yeni takımların kurulduğu Survivor'da oynanan oyunu kazanan iki yarışmacı kaptan seçildi. İşte, Survivor 2020 yeni takımları ve son bölüm özeti.

 • Bunu da yaptılar! Kilosu 20 bin dolar, öyle bir şey için kullanılıyor ki… 
  Bir zamanlar Tibet ile gelişen önemli ticaret yolunun geçtiği Johar Vadisi yeni bir türe ev sahipliği yapıyor. Modern zamandan uzak bir şekilde geleceklerini şekillendirmeye çalışan bir avuç insan tarihte var olmaya çalışıyor. Şimdilerde kilosu 20 bin dolardan öyle bir şey satılıyor ki, sizi çok şaşırtacak… BBC Travel yazarlarından Himanshu Khagta bölgenin yolunu tuttu ve ilginç bilgiler edindi… İşte detaylar…
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler