• Depremde hayatını kaybeden anne ile oğlu son yolculuğuna uğurlandı
  Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesinde hayatını kaybeden anne ile oğlu toprağa verildi.

 • CNN Türk muhabiri gözyaşlarını tutamadı
  Elazığ Mustafapaşa’da enkaz kurtarma çalışmaları sırasında görevliler sismik akustik dinleme için herkesin susmasını istedi. Medyana gelen atmosfer ve ümitli bekleyiş CNN TÜRK Muhabiri Muhabiri Fulya Öztürk’ü duygulandırdı. Öztürk nefes kesen anaları gözyaşları içerisinde anlattı.

 • İkinci el otomobilde rekor artış!
  Ankara'nın galericiler sitesinde faaliyet gösteren Seyhan Bağcı, ikinci elde otomobil fiyatlarının son bir ayda rekor artış gösterdiğini ve bu artışın yüzde yirmiye ulaştığını söyledi.

 • Kızılay en az 7 bin TL maaşlar personel alımı başladı! Başvuru şartları neler?
  Kızılay en az 7 bin TL maaşlar personel alımı başladı. Başvuru şartları ve alım yapılacak Kurumsal Bağış uzmanı kadrosunun niteliklerini resmi internet sitesi üzerinde duyuran Türk Kızılay'ı, KPSS şartı aramıyor.

 • Öğretmen maaşları ne kadar Ocak 2020? Bu yıl ek ders ücreti ne kadar?
  2020 sözleşmeli öğretmen ek ders ücreti ve zamlı öğretmen maaşları belli oldu. 2020 Maaşlarına gelen zamla birlikte yeni yılda 13.25 TL den 17,22 TL'ye yükseldi. İşte Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen ücretlerin tablosu...
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler