• Her Şeye Rağmen çekildi
  Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerine 2 ay ara verilen 'Her Şeye Rağmen' için yeni normalleşme döneminde yeniden sete çıkıldı. İki haftalık çalışma sonucu filmin çekimleri tamamlandı

 • Türkiye'den Afganistan'a başsağlığı mesajı
  Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'ın Semengan vilayetinde çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı nedeniyse başsağlığı açıklaması yayımladı.

 • ABD'de coronavirüs salgını döneminde 5,4 milyon kişi sağlık sigortasından oldu
  ABD'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sırasında işsizlik yüzünden 5,4 milyon kişi sağlık sigortasından oldu.

 • Rize’de sel felaketi! Bakan Soylu: 1 kişi kayıp
  Rize’de etkili olan sağanak, sele neden olurken, dereden taşan sular Rize-Erzurum yolunu ulaşıma kapattı. Taşkın nedeniyle araçlar suda sürüklendi, insanlar ev ve işyerlerinde mahsur kaldı. AFAD ve AKUT ekiplerinin kurtarma çalışmalarında mahsur kalan 36 kişi kurtarıldı. İncelemelerde bulunmak için bölgeye giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Toplam 11 yaralımız söz konusu ve 1 de kaybımız var. Bir can kaybına yönelik veya başka türlü bir kayba yönelik bir durumumuz söz konusu değil" dedi.

 • PKK soruşturmasında başkan gözaltına alınmıştı! Diyadin Belediyesine görevlendirme
  Ağrı'da terör örgütü PKK'ya yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan HDP'li Diyadin Belediye Başkanı Betül Yaşar'ın yerine Kaymakam Doğan Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler