• MSB duyurdu: Sızmaya çalışan hainler etkisiz hale getirildi!
  MSB'den yapılan açıklamada "Komandolarımız terör örgütlerine geçit vermiyor. Huzur ve güven ortamını bozmak için Barış Pınarı bölgesinde sızma girişiminde bulunan 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi." denildi

 • "Hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmamıştır"
  Büşra Pekin, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Şafak Sezer'in "Bir daha Ersin Korkut ve Büşra Pekin'i filmimde oynatmam" sözlerine yanıt veren oyuncu, "Biz telefonla konuştuk. Uzun süredir aramıyoruz, sohbet etmiyoruz diye sitem etmiş. Herhangi bir sorun yok. Ersin'in de, benim de hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmaz" ifadelerini kullandı

 • 18 yaş altı için izin çıktı! Aileyle birlikte seyahat edilebilecek
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından normalleşmeye yönelik yeni kararları açıkladı. Buna göre Haziran itibarıyla seyahat kısıtlamaları da sona eriyor ancak 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Bununla birlikte çocukların aileyle birlikte tatile gidebilme durumu da kafaları karıştırdı ancak sorunun cevabı yanıt buldu.

 • Yürü hala ne diye heykelle uğraştasın diyor Fatih!
  Haber7 yazarı Esra Elönü "Yürü hala ne diye heykelle uğraştasın diyor Fatih!" adlı köşe yazısında, İstanbul fethi münasebetiyle dün Ayasofya'da okunan Fetih Suresi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarını kaleme aldı.

 • Çocuklar suya girmesin diye 24 saat nöbet tutuluyor
  Diyarbakır'da çocukların yaz aylarının gelmesiyle birlikte başta Anzele suyu olmak üzere park ve bahçelerde suya girmesini önlemek amacıyla park polisleri görevlendirildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler