• Alış ve satış altın fiyatları ne kadar? Gram altın ve çeyrek altın kaç lira?
  Altın fiyatları bayram tatili sonrası deyim yerindeyse sıçradı. Art arda tarihi rekorlar gelirken pazartesi gününden itibaren düşüşler yaşanmaya başlandı. Erimeye başlayan altın fiyatlarının hafta sonu alış ve satış fiyatları merak edilir oldu. İşte 15 Ağustos gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları... 15 AĞUSTOS 2020 ALTIN FİYATLARI GRAM ALTIN FİYATI Alış Fiyatı: 456,11 TL Satış Fiyatı: 460,25 TL ÇEYREK ALTIN FİYATI Alış Fiyatı: 740,30 TL Satış Fiyatı: 755,20 TL YARIM ALTIN FİYATI Alış Fiyatı: 1.480,60 TL Satış Fiyatı:1.510,20 TL TAM ALTIN FİYATI Alış Fiyatı: 2.961,00 TL Satış Fiyatı: 2.991,00 TL

 • TSE 27 firmanın sözleşmesini feshetti
  Türk Standardları Enstitüsünce (TSE) 27 firmanın sözleşmeleri çeşitli nedenlerle feshedildi.

 • Son dakika... İkinci el araçların satışında önemli değişiklik
  İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik’te yapılan değişiklikle, kişilerin ibaresi işletmelere dönüştürüldü ve "ikinci el motorlu kara taşıtının tanıtımı ve ilanı" maddesi başlığıyla birlikte yenilendi.

 • Son dakika... Bakan Pekcan tarih verdi! İkinci el otomobil ticareti yapanlar dikkat
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "İkinci el taşıt ticareti yapan ve yetki belgesini almayan işletmelerin 31 Ağustos'a kadar yetki belgesini alması gerekiyor" dedi. Bakan Pekcan yapılan düzenleme ile suni fiyat artışlarının da önüne geçileceğini söyledi.

 • Araç sektörüne kadın eli
  Ayşenur Kaya Yalçın, erkek egemen sektörde ilkleri yaptı; her türlü araç hizmeti veren online Malias’ı hayata geçirdi. Malias’tan saatlik sürücü hizmeti, oto yıkama, lastik değişimi, bakım, araç alım ve satış için destek hizmetleri alınabiliyor, Malias’ın “üzüm paketi” ise alkol alan sürücülerin imdadına yetişiyor!
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler